Konkurs z „Zaszyj oczy wilkom”! [aktualizacja WYNIKI]

Słowianie i Słowianki!

Wspólnie z Martą Krajewską i wydawnictwem Genius Creations chcielibyśmy zaprosić Was do konkursu, w którym do wygrania są 4 książki „Zaszyj oczy wilkom” Marty Krajewskiej.

„Zaszyj oczy wilkom” to kontynuacja „Idź i czekaj mrozów”, drugi tom cyklu o Wilczej Dolinie i jej opiekunce Vendzie. O samej książce napisaliśmy ostatnio sporo w ramach recenzji. Dziś przyszła pora na to, byście mieli szansę na wygranie swojego egzemplarza powieści.

Konkurs jest przeznaczony dla osób zaznajomionych z pierwszą częścią cyklu, który swego czasu również był u nas recenzowany. Żeby mieć szansę na wygraną, należy odpowiedzieć na 3 pytania związane z fabułą „Idź i czekaj mrozów”.

1) Jak ma imię chmurnik z Wilczej Doliny?
2) Kto jako pierwszy wyciągnął z wody wianek Vendy podczas Rusaliów?
3) Co zażądał Pan Lasu od Vendy w zamian za powrót DaWerna do Wilczej Doliny?

Odpowiedzi na pytania można wysyłać na nasz adres mailowy konkurs@slawoslaw.pl lub za pomocą specjalnie utworzonego formularza.

Pierwsza książka powędruje do osoby, która jako pierwsza prześle do nas komplet prawidłowych odpowiedzi. Pozostałe 3 egzemplarze książek powędrują do szczęściarzy, którym uda się odpowiedzieć prawidłowo we właściwym momencie. Mamy wytypowane szczęśliwe numery. Kto wstrzeli się w nie swoimi odpowiedzi, ten wygrywa. Decyduje kolejność wpłynięcia odpowiedzi na naszą skrzynkę.

Powodzenia!

REGULAMIN KONKURSU

Zwycięzcy konkursu:

  • Alicja Jamróz,
  • Marika Wałęga,
  • Anna Stonawska,
  • Justyna Nasieniak.
Podobał Ci się artykuł? Rozważ postawienie nam kawy. Utrzymanie strony kosztuje, a nasze treści tworzymy za darmo.
Postaw mi kawę na buycoffee.to