Przeskocz do treści

Słowianie i Słowianki!

Przyszła pora na konkurs z propozycją wydawniczą od Genius Creations. Do wygrania „Drzewo wspomnień” Magdaleny i Małgorzaty Lewandowskich – pierwsza część cyklu o Witii.

Czytaj dalej... "Konkurs z „Drzewem wspomnień” M. i M. Lewandowskich [ZAKOŃCZONY]"

Słowianie i Słowianki!

Przyszła pora na drugi konkurs ze słowiańskimi nowościami wydawniczymi od Genius Creations. Tym razem przyszła pora na „Noc między Tam i Tu” Marty Krajewskiej – książkę adresowaną do młodszych czytelników. Zapraszamy do udziału wszystkich tych, którzy obserwują nasz profil na Facebooku.

Czytaj dalej... "Konkurs z „Nocą między Tam i Tu”"

Słowianie i Słowianki!

Wspólnie z Martą Krajewską i wydawnictwem Genius Creations chcielibyśmy zaprosić Was do konkursu, w którym do wygrania są 4 książki "Zaszyj oczy wilkom" Marty Krajewskiej.

Czytaj dalej... "Konkurs z „Zaszyj oczy wilkom”! [aktualizacja WYNIKI]"

Słowianie i Słowianki! Czytelnicy Sławosława!

Chcielibyśmy serdecznie zaprosić Was serdecznie do udziału w konkursie organizowanym na naszej facebookowej stronie. Do wygrania 3 egzemplarze recenzowanej przez nas ostatnio płyty "Po krańce gór" zespołu Othalan. Żeby mieć szansę na wygraną, wystarczy wypowiedzieć się pod konkursowym wpisem na zadany temat:

REGULAMIN KONKURSU

AKTUALIZACJA:

Wyniki konkursu (Othalan w swej szczodrości przyznał dodatkową nagrodę):

Nagrody publiczności: Emanuela Coba i Magdalena Omelańczuk
Nagrody jury: Robert Kowalski (za przekazanie autentycznych emocji) i Konrad Szmyd (za klimat i pomysłowość, a także urzekający dobór słów).

maryśZapraszamy naszych czytelników do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania są kalendarze Słowianki 2016. Co zrobić, by mieć szansę stać się szczęśliwym zwycięzcą? Pierwszą możliwością jest odpowiedzenie prawidłowo na poniższe pytania:

1. Ile jest dostępnych wersji kalendarza Słowianki 2016?
2. Ile dziewczyn z Rodu Dębowego Liścia zaangażowało się w projekt jako modelki?
3. Jak nazywa się miejscowość, w której Ród Dębowego Liścia planuje wznieść słowiańskie grodzisko?

Odpowiedzi na wszystkie powyższe pytania możecie odnaleźć w opublikowanym przez nas wywiadzie z członkami Rodu.

Odpowiedzi prosimy wysyłać na adres e-mailowy konkurs@slawoslaw.pl. Na odpowiedzi czekamy do końca tygodnia.

Drugą możliwością na wygranie kalendarza jest odpowiedzenie w komentarzu pod konkursowym wpisem na pytanie:

Jaka powinna być słowiańska kobieta?

Kalendarz powędruje do osoby, która najbardziej oczaruje nas swoją odpowiedzią. Większość stycznia już w prawdzie za nami, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by wygrać ozdobę ściany na resztę roku. 🙂

kalendarze 2

Regulamin konkursu

Zimowe przesilenie już za nami, zaś dzień stopniowo się wydłuża. Wkrótce większość polskich zasiądzie do wigilijnych wieczerzy, gdzie tradycje pogańskie będą kultywowane co najmniej na równi z tymi chrześcijańskimi. Z tej okazji chcemy życzyć Wam wszystkich wesołych świąt. Niech się Wam darzy! 🙂 Wypocznijcie, pojedzcie, spędźcie czas z najbliższymi i nabierzcie dużo sił na nadchodzący rok. Zapomnijcie również chociażby na te parę dni o wszelkich sporach. Świętujmy! Po prostu. 🙂

Autorka: Aga Robakowska ©
Autorka: Aga Robakowska ©