Twórcy Sławosława

Kamil Gołdowski

Twórca Sławosława

Pragmatyczny idealista, który w codziennym życiu idee stara się przekuwać w rzeczywistość. Człowiek zaangażowany w działalność na rzecz popularyzacji wiedzy. Poza tematyką słowiańską interesuje go językoznawstwo i języki środowiskowe. Poza pisaniem artykułów chciałby kiedyś bardziej rozkręcić się jako pisarz. Na ten moment opublikował opowiadanie Nielicha polisa w antologii Licho nie śpi. Na co dzień praktykuje jako nauczyciel języka polskiego i etyki. Miłośnik kotów i yerba mate.
Napisz wiadomość

Kamila Łabędzka

rozentuzjazmowana i roztrzęsiona miłośniczka polskiego folkloru, która znaczną część życia poświęciła na badanie symboliki ptaków i dawnych zwyczajów weselnych. Odnajduje przyjemność w okazjonalnym rozkładaniu na czynniki pierwsze kultury ludowej — stanowiącej swoiste przemieszanie tradycji pogańskiej i chrześcijańskiej — w którym trudno o zachowanie proporcji.

Napisz wiadomość

Katarzyna Bolęba

Pozbawiona złudzeń pragmatyczna idealistka. Leń do potęgi n+8. Lubi organizować, choć sama zdobyła mistrzostwa świata w nieogarnianiu i dezorganizowaniu. Ma 9-letniego szczeniaka rasy york Fadosława. Boi się, że nim zacznie redagować na poważnie, spowoduje kolizję drogową, bo ma tylko dwie nogi, a są trzy pedały.
Napisz wiadomość


Tomasz P. Bocheński

Tomasz P. Bocheński — pozbawiony złudzeń neostrukturalny realista. Tyleż okazjonalny semiotyk, co niespełniony teoretyk intermedialności. Lubi badać etymologię żmija i oglądać teledyski Rammsteina. W wolnych chwilach tropi przecinki położone kursywą i dywizy mylnie i pochopnie zastępujące półpauzy — w takim też charakterze bawi w powyższym towarzystwie.
Napisz wiadomość

Podobał Ci się artykuł? Rozważ postawienie nam kawy. Utrzymanie strony kosztuje, a nasze treści tworzymy za darmo.
Postaw mi kawę na buycoffee.to