Redaktor naczelny i Administrator strony
Kamil Gołdowski
— pragmatyczny idealista, który w codziennym życiu idee stara się przekuwać w rzeczywistość. Poza tematyką słowiańską czynnie zajmuje się również badaniem ekspresywności językowej w gwarach i socjolekcie wędkarzy. Oddany czytelnik Nabokova i Bukowskiego, który najbardziej ceni sobie chwile gnuśności na łonie przyrody. Nauczyciel i doktorant, który zgłębia tajniki języka religijnego rodzimowierców słowiańskich.
Napisz wiadomość


Redaktorzy
68880_164666173563015_6960696_nKamila Łabędzka — rozentuzjazmowana i roztrzęsiona miłośniczka polskiego folkloru, która znaczną część życia poświęciła na badanie symboliki ptaków i dawnych zwyczajów weselnych. Odnajduje przyjemność w okazjonalnym rozkładaniu na czynniki pierwsze kultury ludowej — stanowiącej swoiste przemieszanie tradycji pogańskiej i chrześcijańskiej — w którym trudno o zachowanie proporcji.
Napisz wiadomość


IMAG1126Katarzyna Bolęba — pozbawiona złudzeń pragmatyczna idealistka. Leń do potęgi n+8. Lubi organizować, choć sama zdobyła mistrzostwa świata w nieogarnianiu i dezorganizowaniu. Ma 9-letniego szczeniaka rasy york Fadosława. Boi się, że nim zacznie redagować na poważnie, spowoduje kolizję drogową, bo ma tylko dwie nogi, a są trzy pedały.
Napisz wiadomość


Korekta

prof

Tomasz P. Bocheński — pozbawiony złudzeń neostrukturalny realista. Tyleż okazjonalny semiotyk, co niespełniony teoretyk intermedialności. Lubi badać etymologię żmija i oglądać teledyski Rammsteina. W wolnych chwilach tropi przecinki położone kursywą i dywizy mylnie i pochopnie zastępujące półpauzy — w takim też charakterze bawi w powyższym towarzystwie.
Napisz wiadomość

Zobacz też, kto z nami współpracuje.

Udostępnij na: