Konkurs z „Nocą między Tam i Tu”

Słowianie i Słowianki!

Przyszła pora na drugi konkurs ze słowiańskimi nowościami wydawniczymi od Genius Creations. Tym razem przyszła pora na „Noc między Tam i Tu” Marty Krajewskiej – książkę adresowaną do młodszych czytelników. Zapraszamy do udziału wszystkich tych, którzy obserwują nasz profil na Facebooku.

O samej powieści napisaliśmy wiele miłych słów przy okazji naszej sławosławowej recenzji. Nie wierzcie nam jednak na słowo. Zmobilizujcie się do udziału w konkursie, po czym sami przekonajcie się, że warto podsuwać tę książkę dzieciom i młodzieży. Marta Krajewska bardzo sprawnie wprowadza młodych czytelników w świat słowiańskich wierzeń, przekazując przy okazji życiową lekcję o tym, jak ważna w naszym życiu jest rodzina.

Żeby mieć szansę na wygraną w konkursie, należy pod konkursowym wpisem odpowiedzieć na na konkursowe pytanie kreatywne:

Gdybyś mógł opowiedzieć swojemu dziecku o jednym i tylko jednym demonie słowiańskim, to o którym byś mu opowiedział? Dlaczego właśnie o tym?

Prosimy nie wnikać w to, dlaczego możecie powiedzieć tylko o jednym, a nie o wszystkich. To nieistotne. Możecie pomyśleć po prostu o tym, od którego chcielibyście zacząć. 

Do rozdania mamy 4 egzemplarze książki „Noc między Tam i Tu”. Dwie nagrody powędrują do osób, których odpowiedzi konkursowe zgromadzą najwięcej polubień. Pozostałych dwóch zwycięzców wybierze Jury, pragnąc nagrodzić najciekawsze i najbardziej oryginalne odpowiedzi.

OPIS KSIĄŻKI NA STRONIE WYDAWNICTWA

REGULAMIN KONKURSU

Na odpowiedzi czekamy do końca najbliższego poniedziałku (20 listopada).
Zapraszamy do udziału w konkursie! Książki czekają na nowych właścicieli!

Podobał Ci się artykuł? Rozważ postawienie nam kawy. Utrzymanie strony kosztuje, a nasze treści tworzymy za darmo.
Postaw mi kawę na buycoffee.to