Konkurs z „Drzewem wspomnień” M. i M. Lewandowskich [ZAKOŃCZONY]

Słowianie i Słowianki!

Przyszła pora na konkurs z propozycją wydawniczą od Genius Creations. Do wygrania „Drzewo wspomnień” Magdaleny i Małgorzaty Lewandowskich – pierwsza część cyklu o Witii.

O samej powieści napisaliśmy wiele miłych słów przy okazji naszej sławosławowej recenzji. Nie wierzcie nam jednak na słowo. Zmobilizujcie się do udziału w konkursie, po czym sami przekonajcie się, że warto poznać historię Sai i królestwa Daboru. Siostry Lewandowskie bardzo sprawnie wprowadzają do swojego uniwersum świat słowiańskich wierzeń, opowiadając przy okazji bardzo ciekawą historię o dorastaniu.

Żeby mieć szansę na wygraną w konkursie, należy pod konkursowym wpisem na naszym Facebooku odpowiedzieć na pytanie kreatywne:

Gdybyś miał moc komunikowania się ze swoimi zmarłymi przodkami, to jakbyś ją wykorzystał?

Do rozdania mamy 4 egzemplarze książki „Drzewo wspomnień” Magdaleny i Małgorzaty Lewandowskich. Dwie nagrody powędrują do osób, których odpowiedzi konkursowe zgromadzą najwięcej polubień. Pozostałych dwóch zwycięzców wybierze Jury, pragnąc nagrodzić najciekawsze i najbardziej oryginalne odpowiedzi.

RECENZJA KSIĄŻKI

OPIS KSIĄŻKI NA STRONIE WYDAWNICTWA

REGULAMIN KONKURSU

Na odpowiedzi czekamy do końca najbliższego piątku (30 listopada).

Zapraszamy do udziału w konkursie! Książki czekają na nowych właścicieli!

KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY!

Lista zwycięzców: Bartosz Anielka Zawadzki, Marta RoAnna Pacek i Blanka Zwolińska: Gratulujemy wygranej w konkursie i prosimy o kontakt w sprawie wysyłki nagród. 🙂

facebook
Udostępnij na Facebooku
TwitterTweetnij o tym!
FollowŚledź nas!
Podobał Ci się artykuł? Rozważ postawienie nam kawy. Utrzymanie strony kosztuje, a nasze treści tworzymy za darmo.
Postaw mi kawę na buycoffee.to