Konkurs – „Imir” D. Bałuszyńskiej-Srebro do wygrania!

W dniu wczorajszym ukazała się recenzja „Imira” Doroty Bałuszyńskiej-Srebro – interesującej baśni słowiańską mitologią podszytej. Dziś chcemy Was zaprosić do konkursu, w którym do wygrania są dwa egzemplarze wspomnianej książki ufundowane przez wydawnictwo Ambaje.

Imir okładka

„Imir” to baśniowa opowieść o tytułowym bohaterze, który opuszcza rodzinną krainę, po to by odnaleźć złotą strzałę i przy okazji swą przyszłą małżonkę. Podróż ta jest okazją do poznania przez księcia nieznanej mu krainy, nad którą pieczę sprawują słowiańskie bóstwa i demony. Poznawanie przez Imira krainy Światowita jest dla autorki pretekstem do tego, by powiedzieć coś o naszym nieidealnym świecie.

Żeby mieć szansę wygrać jeden z egzemplarzy książki, wystarczy odpowiedzieć na konkursowe pytanie:

W oparciu o czyje opracowanie mitologii słowiańskiej autorka stworzyła przedstawianą w „Imirze” krainę?

W odnalezieniu odpowiedzi na to pytanie może okazać się pomocna nasza recenzja „Imira”. Na Wasze odpowiedzi czekamy do końca tygodnia (23:59 8 maja). Odpowiedzi prosimy nadsyłać przez poniższy formularz. Z grona prawidłowych odpowiedzi zostaną wybrane te dwie szczęśliwe, których właściciele otrzymają swoje egzemplarze „Imira” D. Bałuszyńskiej-Srebro.

Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się na tej stronie. Z niecierpliwością czekamy na Wasze odpowiedzi. Powodzenia! Być może Dola tym razem uśmiechnie się właśnie do Ciebie. 🙂

RECENZJA „IMIRA”

REGULAMIN KONKURSU

 

W konkursie wygrali Jarosław Słabosz i Joanna Zapała. Gratulujemy!

facebook
Udostępnij na Facebooku
TwitterTweetnij o tym!
FollowŚledź nas!
Podobał Ci się artykuł? Rozważ postawienie nam kawy. Utrzymanie strony kosztuje, a nasze treści tworzymy za darmo.
Postaw mi kawę na buycoffee.to