Idź i czekaj demonów [KONKURS KSIĄŻKOWY]

Idź i czekaj mrozów - Marta Krajewska

Słowianie i Słowianki! Zapraszamy Was do udziału w konkursie, w którym do wygrania będą łącznie cztery egzemplarze polecanej przez nas powieści Marty Krajewskiej, pt. Idź i czekaj mrozów. Recenzja konkursowej powieści na naszym blogu została już zamieszczona, zatem warto już teraz zatroszczyć się o to, by wygrać jeden egzemplarz dla siebie.

Idź i czekaj mrozów to opowieść o obowiązku i przeznaczeniu rozgrywająca w Wilczej Dolinie – fantastycznej krainie, w której magia przeplata się ze słowiańską mitologią. Główną bohaterką historii jest młodziutka Venda, która w wyniku tragicznych wydarzeń zmuszona zostaje do stanięcia samotnie na straży ładu wioski. A zdecydowanie jest ją przed czym bronić… Topielce, zmory, strzygonie, rusałki, Leszy – to ledwie zalążek niebezpieczeństw czyhających na mieszkańców Wilczej Doliny. Czy młodej dziewczynie uda się ochronić wioskę przed pierwotnym złem? Czy sprawdzi się w roli, która będzie ją kosztować wiele wyrzeczeń nie tylko natury zawodowej, ale i osobistej? Warto samemu odpowiedzieć sobie na te pytania podczas lektury książki.

Zapewniamy, że Idź i czekaj mrozów to lektura godna polecenia. Wciągająca, magiczna i prezentująca spójny wewnętrznie świat, w którym wiele zostało zaczerpnięte z wiary naszych praojców. Żeby stanąć do walki o jeden z dwóch egzemplarzy wystarczy napisać pod tym wpisem odpowiedź na konkursowe zadanie kreatywne:

Napisz poradnik walki lub ugłaskania wybranego demona ze słowiańskich wierzeń.

Odpowiedzi na konkursowe pytanie prosimy zamieszczać pod tym wpisem na blogu. Jedna osoba może zgłosić dowolną liczbę odpowiedzi. Forma zgłaszanych odpowiedzi jest dowolna. Możecie napisać poradnik w formie punktów, instrukcji, dialogu bądź nawet poematu. Warunkiem jest wyłącznie to, by w przekonujący sposób przekazać rady dotyczące spotkania z wybranym słowiańskim demonem. Na Wasze odpowiedzi czekamy do końca poniedziałku 11 kwietnia. Pamiętajcie o konieczności podania przy komentarzu prawidłowego adresu e-mail, po to byśmy mogli nawiązać kontakt w sprawie wysyłki nagrody. Pamiętajcie również o tym, że komentarze na stronie są akceptowane przez moderację, przez co Wasza odpowiedź może pojawić się na stronie z koniecznym opóźnieniem. W wypadku niezamieszczenia Waszej odpowiedzi w ciągu 24h prosimy o kontakt przez nasz e-mail: kontakt@slawoslaw.pl.

Warto poszukać zatem inspiracji w demonologicznej zakładce znajdującej się na górze naszej strony. Kto wie, być może któreś z Waszych rozwiązań zostanie zastosowane przez Vendę w planowanej kontynuacji Idź i czekaj mrozów?

idź i czekaj mrozówSZCZEGÓŁOWY REGULAMIN KONKURSU

OPIS KSIĄŻKI

FRAGMENT POWIEŚCI

RECENZJA KSIĄŻKI

WYNIKI KONKURSU

Podobał Ci się artykuł? Rozważ postawienie nam kawy. Utrzymanie strony kosztuje, a nasze treści tworzymy za darmo.
Postaw mi kawę na buycoffee.to